Klub pro podporu reprezentace ve sportovním bridži vyhlašuje

6. ročník otevřené K.O. soutěže bridžových družstev, kde je

celková částka na ceny neuvěřitelných

100.000,- Kč

Uspořádání soutěže

Soutěž se hraje až do čtvrtfinále včetně vyřazovacím způsobem; poražené družstvo nepostupuje do dalšího kola soutěže. Vítězná družstva semifinále sehrají finálové utkání o první a druhé místo, poražená družstva semifinále sehrají utkání o třetí a čtvrté místo.Pro vítězství stačí vyhrát utkání o 1 IMP. V případě rovnosti se přidává po čtyřech rozdáních, dokud některé družstvo nezvítězí.

Ceny obdrží první čtyři družstva: 1. cena 10.000,- Kč/hráče, 2. cena 5.000,- Kč/hráče, 3. cena 2.000,- Kč/hráče jako proplacené náklady na zahraničních soutěžích, 4. cena 500,- Kč/hráče v hotovosti v den skončení soutěže.

Čtvrtina družstev s nejvyšším průměrným Elem bude nasazena tak, aby se v případě vítězství potkala ve třetím kole, ostatní družstva budou losována.

Finálové utkání se hraje na 64 rozdání, ostatní utkání na 32 rozdání. Finálové utkání je rozděleno do sestav po 8 rozdáních, ostatní utkání jsou rozdělena do sestav po 16 rozdáních.

Vklad za družstvo do soutěže činí:

·       350,- Kč za každého hráče družstva, který má zaplacené příspěvky ČBS za rok 2003 a

·       400,- Kč za každého hráče družstva, který nemá zaplacené příspěvky ČBS za rok 2003.

·       Zaplacením vkladu má každý hráč družstva bezplatný vstup do kterékoli soutěže při VC Metuje v Novém Městě nad Metují.

Rozehrávky

Jednotlivá utkání rozehrávky se konají vždy v pátek od 19:00 hodin  v herně družstva uvedeného jako domácí.  Data jednotlivých utkání budou zveřejněna do týdne po losování družstev v závislosti na počtu přihlášených družstev. Termín 1.kola je stanoven na 28.března 2003. Uzávěrka kola je vždy v neděli následující hned po řádném termínu kola.

Pořadatel nezajišťuje ubytování.

Semifinále a  finále  

Semifinále, finále i zápas o 3. a 4. se hraje v rámci Letního bridžového víkendu v Novém Městě nad Metují  za použití zástěn a rozdání generovaných počítačem. Tato utkání nelze předehrát.

 

 

Jak se přihlásit?

1.      Přihlášky do soutěže můžete  získat od zástupců pořadatele (viz níže) nebo o ně požádat elektronickou poštou na adrese jiri.balas@finesko.cz. S přihláškou dostanete i propozice a tyto formuláře: konvenční karta, odvolací formulář, zápis utkání a zápis prodloužení. Formuláře si podle potřeby okopírujte.

2.      Vyplňte konvenční karty všech dvojic družstva, které mohou v soutěži nastoupit. Jestliže více dvojic hraje týž systém, uveďte v záhlaví konvenční karty jména všech takových dvojic. Každou konvenční kartu budete potřebovat ve třech exemplářích: jeden odevzdáte s přihláškou soutěže pořadateli pro řešení případných pozdějších reklamací a dva budete poskytovat při utkání soupeřům (nezapomeňte si je po skončení utkání vzít zpět).

3.      Vyplňte a podepište přiloženou přihlášku družstva.

4.      Přihlásit se můžete:

a)      osobně u některého zástupce pořadatele nebo

b)      poštou na adrese Jiří Baláš, Mírová 740, 518 01 Dobruška

se zasláním vkladu na účet číslo 8219160267/0100 (bankovním převodem – vždy!!!) - jako variabilní symbol uveďte číslo své přihlášky.

5.      Zástupce pořadatele musí přihlášku, konvenční karty i vklad obdržet nejpozději 21. 2. 2003.

6.      3.3.2003 proběhne losování v Menze VŠE v Praze.

Zástupci pořadatele

Vít Volhejn, Družební 916, 549 01 Nové Město nad Metují

Jiří Baláš (při Východočeské skupinové soutěži, nebo při soutěžích BKP, tel. 606 606 613),

Jiří Baláš (při pátečních soutěžích v herně Bridžového klubu Nové Město nad Metují),

 

Informace o průběhu soutěže

Informace o průběhu soutěže budou zveřejňovány v Bridžovém klubu Nové Město nad Metují, v Bridge Centru Praha a na internetových stránkách Tomáše Fořta na adrese http://www.bridgecz.cz a budou podle potřeby zasílány zúčastněným družstvům.